Δημοσιεύθηκε την

Компонування та концепція роботи клейового пістолета

Обсяг

Клейовий пістолет –- універсальний пристрій. Він створений для надійного, а також зручного з’єднання двох поверхонь, а також додатково кращий у рукодільниць, дизайнерів, новачків радіо, модельєрів, квіткових магазинів, а також дизайнерів. Термоклейовим складом можна скріпити як однорідні, так і різні вироби: деревина; скло; порцеляни; кристал; фаянс; полімери; бетон; сталь; камінь; пінопласт; ПВХ лінолеум; папір; тканина. Вам не потрібно витрачати свій час на пошук інструменту під рішення ваших завдань – достатньо звернутися в наш інтернет-магазин інструментів instr.com.ua і купити клейові пістолети в Києві та Україні з кращим співвідношенням ціни і якості.

Зброя склеює вироби майже миттєво. Розігрітий клей застигає за кілька хвилин, але ще є час скоригувати результат. Термоклей водостійкий, дуже довговічний, а також через відсутність розчинників перевершує двокомпонентні вироби «Момент» за екологічністю. Перевага використання теплової зброї з клеєм полягає в тому, що виріб можна почати використовувати практично через 30-60 хвилин, коли макіяж фактично вже набрав міцності.

Інструмент, а також концепція роботи клейового пістолета

Зовні клейова зброя виглядає як іграшковий інструмент. Це пластиковий пристрій зі сталевими компонентами, який має отвір для клейових картриджів. Це назва прозорих стовпів, завантажених твердим клеєм. Концепція роботи приладу така: у міру нагрівання термоелемента (нагрівача) полюс плавиться і тече після натискання на курок. Корпус пістолета виготовлений з міцного пластику, який не нагрівається, а також не робить гаджет занадто важким. Деякі недорогі моделі мають тонкий ламкий пластик, тому вам потрібно дотримуватися правил їх використання справді чисто. В іншому випадку зброя точно не прослужить довго. Особливо важливо не нагрівати продукт занадто сильно, а також не працювати з ним довше, ніж зазначено в інструкціях.

Основні компоненти гаджета: Пристрій обігріву будинку. Усередині термокамери знаходиться один або кілька нагрівальних елементів, а сама вона розташована в багажнику. Нагріте повітря починає розплавляти клей відразу після того, як нагрівальний елемент досягає потрібної температури. Наскільки він прогріється, повністю залежить від потужності рушниці. система живлення. Тут же знаходиться кільцевий штовхач, який йде від важеля, з’єднаного з курком. Також сильна постріл може пошкодити зброю. Зазвичай ремонту піддаються тільки дорогі версії найвищої якості, а також міні-гармати для творчості ремонту вже не підлягають. Імунна направляюча втулка. Завдяки цьому пристрою розігрітий клей не видавлюється назад прямо в інструмент. Зазвичай зчеплення виготовляється з гуми, яка з часом псується. Ви можете змінити його, а також деякі навіть поставити саморобну деталь. Насадка. Він формує клей, дозує вихідний отвір для відтавання, а також припиняє циркуляцію, якщо це необхідно. Насадка має запірний кран, який відповідає за припинення витоку клею. Однак неможливо буде повністю закрити отвір – усередині, безсумнівно, виникне дороге напруження, тож кілька зменшень клею все одно витече з пістолета. Чому клей витікає величезним потоком? Можливо, запірна арматура взагалі не передбачена в версії або сталася її поломка. Потрібно правильно поводитися з клейовим пістолетом. Його не потрібно розташовувати на боці під час активації, його можна встановити лише на унікальну підставку. Під тиск потрібно підкласти картон, який неодмінно «захопить» спади клею, що капає. Після використання потрібно витягнути залишки стрижня, прибрати клей всередині камери, очистити область насадки. Після роботи рушницю слід завжди чистити, інакше термін її служби неодмінно скоротиться.

Не менш важливо дотримуватися заходів безпеки та безпеки, коли клейовий пістолет увімкнено. Акумулятор або інструменти з низьким енергоспоживанням навряд чи завдадуть серйозної шкоди, але також можуть призвести до короткого замикання, якщо не дотримуватись інструкцій з використання. Забороняється використовувати рушницю з пошкодженим корпусом або тросом, а також при видимих пошкодженнях!